ЯК  ПОДОЛАТИ  ВУЛИЧНІ  «АВТОКОРКИ»?

 Транспортні «корки» на міських вулицях вже стали, на жаль, звичним явищем. То тут, то там чуються голосні звуки клаксонів авто і на деякий час (нехай навіть на кілька хвилин) зупиняється рух на дорозі сповна. Особливо це характерно для вулиць середмістя. І причина цьому аж ніяк не тільки  збільшення потоку автотранспорту, а дещо прозаїчніша. Хтось невміло, неправильно, свідомо чи ні, припаркував своє авто, тим самим перешкодивши руху. Або зупинився взагалі там, де паркуватися не можна.

 Гадаєте, від такого хаотичного паркування страждають лише водії автомашин? І пішоходи також. Бо деякі власники авто паркуються і в пішохідних зонах, і на тротуарах, тим самим створюючи незручності та нівелюючи безпечність на міських вулицях. Єдиний вихід із цього автового безладу – облаштування чітко визначених місць для паркування автомашин. Що робиться в цьому напрямку? – коментар начальника управління житлово-комунального господарства Стрийської міської ради Ігоря ПАСТУЩИНА:

-Оголошено конкурс щодо обрання оператора паркування транспортних засобів на міських вулицях. Згідно із рішенням сесії міської ради створено відділ інспекторів з паркування, що розпочне свою роботу вже в червні. Тут працюватимуть четверо осіб (керівник та троє інспекторів). Вони будуть забезпечені необхідним для роботи обладнанням – планшетами, що будуть під’єднані до відповідних програм Міністерства внутрішніх справ України, відеокамерами (наплічними). І, зрозуміло, слідкуватимуть за дотриманням правил паркування автомашин на вулицях. Приміром, припаркувалося авто у відповідному місці. Інспектор його фотографує і чекає 15 хвилин. Якщо оплата за паркування відсутня, то інспектор підійде до авто знову через деякий час. У випадку несплати за паркування водію такого авто доведеться сплатити штраф. 

Передусім такі місця для паркування облаштуються на вулицях Зелена, Успенська, Андрусяка, Народна, Осмомисла, майдані Ринок. Це , так би мовити, найбільш «проблемні» вулиці стосовно несистемного хаотичного паркування автотранспорту. Надалі ця робота охопить інші міські вулиці.

Опубліковано у Випуск 2, Різне. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *