ВАЖЕЛІ УСПІХУ – ЯКІСТЬ І ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

   Підприємства та підприємці: погляд зблизька

  При виборі тротуарного покриття, не важливо чи це для громадського простору в масштабах міста, чи території приватного будинку, насамперед цікавить кожного його функціональність, умови експлуатації. І, звісно, не менш важлива й естетична складова.

Впродовж останніх років найбільш популярною була і залишається бруківка. Її виробництвом, до речі, займається місцеве підприємство – компанія «Західтрансбуд» і має вже в цій справі немалий досвід. Бо саме виготовленням бруківки компанія почала займатися, починаючи з 2007 року. А її якість вже давно оцінили не лише місцеві замовники, але й з різних куточків України. До того ж і ціна їх бруківки дійсно доступна, значно менша, аніж в інших виробників.

– Наша бруківка, – розповіла генеральна директорка компанії «Західтрансбуд» Світлана Козак, – виготовляється методом вібропресування. На сьогоднішній день пропонуємо чималий вибір бруківки стосовно форм та її колористики. Це дає можливість створювати на доріжках, під’їздах, громадських просторах на свій смак цікаве покриття і використовувати різні схеми укладання бруківки. Нашою новинкою є виробництво бруківки з поверхнею колор-мікс. Вона теж користується популярністю у замовників. Загалом щороку підприємство виготовляє та реалізує близько 85 тисяч квадратних метрів бруківки.

  Коли завітала в «Західтрансбуд», одразу ж привернули увагу чималого розміру рекламні щити, де якраз представлена продукція – та ж бруківка. Виставлена в різних варіантах поєднання її кольорів та форм. Такий наочний приклад тому, як можна її поєднати, скомбінувати, аби виглядало стильно та гармонійно. І ще один суттєвий момент. Увесь матеріал, необхідний для виготовлення бруківки, доставляється з гранітних кар’єрів Житомирщини та Рівненщини.

  Втім, саме цю продукцію «Західтрансбуду» можна наочно побачити у багатьох місцинах краю. Нею викладена територія комплексу «Підгорецький замок», території церкви Володимира і Ольги та доокруж статуї Матері Божої біля храму Успіння Пресвятої Богородиці, вулиці Заньковецької у Стрию, території сільських церков Стрийського району. Зрештою, всього й не перелічити. Під час знайомства з компанією бруківка якраз вантажилася до відправлення у Самбір.

  Гадаєте, виробництво бруківки визначальний чи єдиний напрям діяльності компанії? Аж ніяк. Асортимент продукції компанії чималий. Окрім бруківки, вона пропонує клієнтам садові бордюри, для водозливу, різноманітні декоративні елементи, що надають «брукованому» полотну завершеності. А ще – колоті блоки для спорудження огорож. Причому, знову ж таки, різної колористики та форм. До речі, «Західтрансбуд» є основним виробником таких колотих блоків для огорож у регіоні.

– Компанія «Західтрансбуд» заснована в 2003 році, – продовжила С. Козак. – Уся наша продукція сертифікована відповідно до державних стандартів. Маємо ліцензію Державної архітектурно-будівельної інспекції України на господарську діяльність з будівництва об’єктів за відповідним переліком видів робіт. І асортимент бетонних виробів власного виробництва чималий. Це каналізаційні люки, днища, фундаментні блоки тощо.  Усі вони використовуються як у будівництві, так і в облаштуванні прилеглих територій, ділянок, просторів. Окрім того, компанія займається виробництвом та реалізацією бетону різних марок. Здійснюємо доставку замовленої продукції по всій території України.

  Перевага нашої продукції, продовжила п. Світлана, полягає в тому, що вона виготовляється за прогресивною технологією з додаванням спеціальних сумішей і присадок, які суттєво підвищують довговічність, надійність та інші важливі характеристики виробів. Бетонні вироби, виготовлені за цією технологією, мають строгу, так би мовити, геометрію. Тому їх застосування в будівництві чи ремонті об’єктів суттєво полегшує роботу. Усе це загалом робить продукцію особливою. До речі, технологія напівсухого вібропресування, що застосовується у нас, зараз набуває все більшого визнання загалом у світі.

  Замовники продукції «Західтрансбуду» – фірми, бюджетні організації, приватники. Вона, ця продукція, завжди доставляється вчасно, в заздалегідь обумовлені строки. Не може й бути мови про якісь їх зриви чи тим паче невиконання своїх зобов’язань.

  Окрім основних пропозицій та послуг «Західтрансбуд» надає й додаткові. Серед них – доставка сипучих матеріалів (пісок, щебінь, відсів, щебінь гранітний), транспортні послуги, зокрема вантажні перевезення (з використанням крану-маніпулятора), а також виконання земляних робіт (передусім копання траншей від фундаменти, котловани, водо- чи каналізаційні проводи, паркани, для прокладання тих чи інших кабелів тощо). Глибиною до 6 метрів. Веду до того, що на «господарці» компанії є вся необхідна для цього техніка. Вона не тільки використовується для власних потреб, але й надається в оренду.

  На території компанії розміщуються виробничі цехи, складські приміщення. Все зрозуміло і звично. Але є ще й своєрідний зоосад із кроликами, голубами різних порід, павичами. І навіть лісовому кабанчикові місце чимале відведено. Цей зоосад можна іменувати своєрідним місцем емоційного розвантаження працівників і не тільки. Незвично, але цікаво.

  У компанії «Західтрансбуд» працює загалом 60 людей. Усі вони трудяться тут з початку її заснування. Немало виробничників починали свою трудову діяльність в компанії ще навчаючись у професійних закладах. Така кадрова стабільність – своєрідний феномен. Хоча, з іншого боку, зрозуміла ефективність, успішність компанії. Професійний, досвідчений колектив створює продукцію дійсно високої якості.

Тетяна Долішня.

Опубліковано у Випуск, Випуск 7, Підприємництво, Різне. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *