В ЄДНОСТІ СИЛА

   Черговий «мирний» номер газети «ДієСлово» вийшов якраз 24 лютого. Як і було заплановано і вже розпочалася підготовка наступного. Та цього дня вранці відбулося масштабне вторгнення російських військ на територію України. Другий тиждень триває війна з її жахливими  людськими втратами, зруйнованими містами та селами, потоками біженців з районів, що зазнали найбільших обстрілів, бомбардувань…

   Наша армія вже показала і показує щохвилини далі свою міць та силу. Сформувалася мільйонна армія волонтерів. Зрештою, впевнені, кожен вносить і свою часточку в неодмінну перемогу. І навкруги – тотальна солідарність, однодумство, побратимство. А лють до ворога – найнормальніша норма. Таку міць та єдність не здолати!

    Сьогодні не час для випуску друкованого видання. Події розвиваються напрочуд динамічно. Тому єдиним джерелом інформації сьогодні є лише перевірені – сторінки в соцмережах та сайти місцевих органів влади, Офісу Президента України, Командування Сухопутних військ ЗСУ, а також «Суспільне Новини» (на нашій сторінці у Фейсбуці подано ще на початку війни посилання на ці сайти). Адже зараз спостерігаємо чимало інформаційних фейків. Тому концентруємося на найважливішому – допомозі для спільної перемоги над ворогом.

   У силу зрозумілих причин лише сьогодні «Укрпошта» доставила нашим передплатникам отой ще «мирний» примірник «ДієСлова» за 24 лютого, в якому розповіді про наше вже минуле життя. Опісля неодмінної перемоги писатимемо про нове життя, про відбудову країни загалом на українських цінностях і формуватимемо регулярні друковані газетні номери.

А тим часом  знову про нашу, українську силу та міць – допис одного із наших земляків, що сьогодні на передовій: «Ми перемогли страх у своїх головах, ми заставили працювати свій мозок, ми згуртувалися!!! Ми так щиро молилися, що Бог нас почув! Ми вже ніколи не станемо іншими. Я мобілізувався в частину 25 лютого. Моя сім’я пройшла в черговий раз через страх, біль, сльози, але я знаю, що роблю. Я не зміг би жити далі, я не зміг би дивитися вам у вічі, я не зміг би повернутися на роботу… Тепер я сильний і не маю страху. Слава Нації!!! Слава Україні!!!».

Редакція газети «ДієСлово».

Опубліковано у Різне. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *