УВАГА: КОНКУРС

   Грабовецько-Дулібівська сільська рада Стрийського району Львівської області відповідно до статті 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

   І. Спеціаліста І категорії відділу загального (юридичного) забезпечення та персоналу Грабовецько-Дулібівської сільської ради Стрийського району Львівської області (основні обов’язки: забезпечення контролю за здійсненням заходів щодо запобігання корупції у сільській раді, виконкомі та інших виконавчих органах, комунальних підприємствах, надання методичної та консультаційної допомоги з питань дотримання вимог антикорупційного законодавства посадовим особам сільської ради; організація забезпечення цивільного захисту та військового обліку на території громади). 

   Кваліфікаційні вимоги:

– громадянство України; 

– вища юридична освіта не нижче ступеня спеціаліста, вільне володіння державною мовою;

– стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби не менше 3 (трьох) років або досвід роботи на посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 5 (п’яти) років.

   ІІ. Головного спеціаліста відділу освіти, молоді, спорту, культури і туризму Грабовецько-Дулібівської сільської ради Стрийського району Львівської області (основні обов’язки: організація проведення кадрової політики в галузі освіти; здійснення контролю  за охороною праці відділу; контроль за діяльністю  дитячо-юнацької спортивної школи; забезпечення контролю за  дотриманням законодавства з питань освіти у загальноосвітніх навчальних закладах громади).

   Кваліфікаційні вимоги:

– громадянство України; 

– вища педагогічна освіта не нижче ступеня спеціаліста, вільне володіння державною мовою;

– стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 3 (трьох) років або стаж роботи у сфері освіти  не менше 5 (п’яти) років. 

   Особам, які претендують на зайняття вакантних посад до конкурсної комісії, необхідно подати такі документи:

  • заяву на участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника  зі встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття та проходження служби в органах місцевого самоврядування; 
  • 2 фотокартки (4х6см);
  • особову картку (форма П-2ДС);
  • автобіографію;
  • копії документів про освіту з додатками, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;
  • копію ідентифікаційного коду, копію першої та другої сторінок паспорта громадянина України та прописки;
  • копію військового квитка (для військовозобов’язаних);
  • декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2020 рік відповідно до Закону України «Про запобігання корупції»;
  • письмову згоду на обробку персональних даних.         

Особи можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).

Прийняття документів здійснюється за адресою: 82434, вул. Шевченка, 170а с. Дуліби Стрийського району Львівської області. Додаткову інформацію щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці можна дізнатися за тел. (03245) 5-21-90.

   Згідно з чинним порядком щодо заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування конкурсанти складають у письмовій формі іспит на знання Конституції України, Законів України «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про запобігання корупції», а також законодавства з  урахуванням специфіки функціональних повноважень відповідних посад.

Опубліковано у Випуск 11, Різне. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *