«ТИ ДЕ? А Я НА МОРІ!»

Слова цієї колись популярної пісні актуальні саме зараз, в розпал літньої пори. Довгожданий час для того, аби цікаво провести свою чеснозароблену відпустку. Нарешті позаду всі карантинні обмеження і заборони, а перед тобою – цілий світ можливостей літнього відпочинку. Туристичні оператори, зітхнувши після тривалого застою, активно взялися до роботи, пропонуючи клієнтам варіанти незабутніх подорожей чи відпочинку на будь-який смак і будь-де. Зрозуміло, що більшість людей таки надають традиційно перевагу відпочинку на морських узбережжях. Причому за кордоном, мотивуючи таке рішення високим там сервісом та умовами відпочинку. І стрияни в цьому аж ніяк не виняток.

До розмови про літній відпочинок запросила директорку туристичного агентства «Coral Travel»-Стрий Світлану Сушко. І неспроста. Це агентство недавно удостоєне  високої нагороди «Starway Tourism Awards», започаткованої дванадцять років тому, і входить в сотню кращих в країні. Таких нагород у нього немало. А сама компанія «Coral Trаvel» на вітчизняному туристичному ринку вже понад 20 років і відзначає її професійний підхід до справи та постійний контроль якості послуг, що надаються клієнтам. Впродовж усієї діяльності компанії залишається незмінною її мета – зробити якісний відпочинок доступним для всіх українців. 

-Минулий рік, як і попередній, був, без перебільшення, складним для всієї туристичної галузі, – мовила п.Світлана. – Багато людей заздалегідь замовляли тури, бронювали місця для літнього відпочинку (враховуючи цінові вигоди такого кроку). І тут форс-мажор. Звісно, можна було б все списати на ці обставини. Проте компанія «Coral Travel» одразу ж оголосила, що всі зобов’язання перед клієнтами будуть виконані. І цьогоріч кожен з них вирушив чи вирушає на відпочинок туди, де планував раніше. Причому без будь-яких додаткових доплат, хоча і вартість відпочинку в тих чи інших країнах дещо зросла. Відверто, пишаюсь, що працюю в такій компанії.

Щороку компанія проводить для франчайзингових агентств виїзні форуми, де ми навчаємося, готуємося до сезону, аналізуємо ситуацію минулого. Саме на останньому з них директорка компанії підготувала інфограму стосовно того, як розвивався туризм у всьому світі, починаючи з 1950 року і як фатально «впав» минулого року. Як кажуть, рік просто випав із життя туристичної сфери. Й України в тому числі. Саме туристична галузь зазнала найбільше збитків серед інших сфер у зв’язку з епідемією. Тепер це все позаду і туризм активно оживає. 

-Тож почався сезон гарячої роботи для туристичних агенцій?

-Стовідсотково. Наше агентство на ринку з 2009 року. Є вже постійні клієнти, які з року в рік користуються нашими послугами. Зрештою, хто скористався ними вперше, неодмінно звертається знову. Це не лише стрияни, але й мешканці інших міст, районів. Працюємо онлайн, тому клієнтська географія напрочуд розлога.

Наші послуги найрізноманітніші, пропонуємо відпочинок на будь-який смак. Це й екскурсійні тури, і відпочинок на морі. Навіть аква-тури, йога-тури чи психологічні тури на морському узбережжі. Помалу, після карантину, «оживають» і круїзи, наприклад, по гирлу Дунаю. Перелічити усі можливі варіанти відмінного відпочинку просто неможливо.

Літній відпочинок – це передусім сімейний. Восени, як правило, активізовуються екскурсійні тури. Передусім в Грузію, інші країни.

-Що в пріоритеті клієнтів вашого агентства цього літа?

-Звісно, відпочинок на морі. В Туреччині, Єгипті, Чорногорії, Болгарії та ін. Зокрема кількість бажаючих відпочити у Туреччині цього року зросла в 1,5 рази. Ми пропонуємо високоякісний туристичний продукт, групові чи індивідуальні тури на базі чартерних програм і регулярних рейсів компанії. Її представники супроводжують клієнтів впродовж усього їх відпочинку.

-Які тенденції в подальшому розвитку туристичної галузі?

-Якщо тепер увага клієнтів спрямована в переважній більшості на відпочинок у Туреччині, Єгипті чи європейських країнах, то згідно із прогнозами спостерігатиметься невдовзі зростання кількості бажаючих відпочити на Близькому Сході. Зрештою, і відпочинок на Мальдівах чи Балі стає потрохи більш доступним.

Туризм – це емоції. Останнім часом спостерігаю збільшення кількості бажаючих здійснити такий емоційний подарунок рідним чи молодятам. Досить часто дарують батькам екскурсійні тури за кордон їх діти. Звертаються до нас і ті, що далеко  від рідної домівки, і замовляють такі сюрпризи для своїх батьків. Частенько замовляють  весільні тури як подарунок молодятам. Веду до того, що туризм в Україні дедалі активізується і до нього залучаються не лише молоді люди, але й старшого віку. Це тішить.

Звертаються до агентства клієнти, які вже твердо вирішили, де відпочиватимуть. Деякі – в пошуку. Тоді пропонуємо немало варіантів відпочинку. А буває й так, що побажання сімейної пари кардинально різняться. Отут треба бути ще й вмілим психологом, аби таки привести їх до спільного консенсусу. Бо визначальним у роботі нашого туристичного агентства є прагнення до стовідсоткового задоволення запитів всіх без винятку клієнтів.

  Тетяна Долішня.  

Опубліковано у Випуск 5, Дозвілля, Різне, Туризм. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *