«TERRA INCOGNITA» В ГОСТЯХ У ВІЙСЬКОВИХ

Нашими частими гостями є актори театру «Terra Incognita»(Свій театр для своїх) – Першого недержавного театру Донеччини. І кожна така зустріч завжди неабияка приємність для нас, військовослужбовців. Зрештою, й актори театру, його художній керівник Анатолій Левченко завжди раді таким візитам. Як говорить сам А.Левченко, член Асоціації «Український незалежний театр», побувати у захисників українського неба це щоразу нові враження, відчуття нашої єдності.

Військовослужбовці в свою чергу є частими гостями театру «Terra Incognita». Його репертуар різноманітний. А ось вистава «Голос тихої безодні» у виконанні Дарії Іванової отримала минулого року нагороди – дипломи мистецьких фестивалів «Вересневі самоцвіти» та «SHENEFEST». Серйозна за змістом. Адже в ній тема Голодомору поєднана з темою любові і спокутування, переплетінні міфів і вірувань. Серйозна і за формою. Вся інформація передається глядачеві через призму сприйняття дівчинки-підлітка. Безумовною окрасою і цілісним компонентом вистави є гра на автентичних дримбах.

На цей раз актори показали нам уривки з вистав за мотивами твору Л.Українки «Лісова пісня» та «Єврейське щастя» Шолом-Алейхема. І світ театрального мистецтва, відмінна акторська гра полонили кожного без винятку. 

Такий театральний подарунок зорганізувало «Бойове Братерство України». Завітали президент об’єднання Павло Жебрівський, голова Маріупольського полку «Бойового Братерства України» Олег Решетняк та ін. Цікаві бесіди, розмови – все це додавало настрою. Як і спільна молитва з о.Анатолієм Павловим.

Віталій Меглієв, заступник командира дивізіону з морально-психологічного забезпечення.

Опубліковано у Випуск 7, Культура і духовність, Різне. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *