ТАНГО ПІД АКОМПАНЕМЕНТ ДОЩУ 

Знову в Стрию зазвучали знані не одному поколінню пісні Богдана Весоловського, нашого краянина. Його можна сміливо іменувати хітмейкером міжвоєнного Львова, бо він чи не першим створив україномовні танцювальні хіти.

Минулої неділі, саме в день народження композитора, стрияни Марта та Гордій Остаповичі запросили всіх бажаючих у ресторан «Опера», аби послухати культові для вже для кількох поколінь пісні «Бонді» і потанцювати танго в супроводі його мелодій. Планувалось, що така танцювальна зустріч відбудеться на відкритій терасі закладу. Проте дощова погода внесла свої корективи. Отож, усе танцювально-мелодійне дійство відбулося у залі. Проте не втратило своєї привабливості та шарму.

Хореограф Віта Гнап навчала бажаючих оволодіти всіма танговими азами. Такий собі невеликий майстер-клас для початківців. Серед присутніх було й немало таких, що завітали сюди, аби ще раз насолодитися невмирущими творами Б.Весоловського. «Прийде ще час», «Чорні очі», «Я знав тобі», «Як тебе не любити», «Мрії»… Кожна з пісень – своя мелодія щирих, непідробних почуттів, що доповнювалися акомпанементом травневого дощу за вікном.

Знайомилися з піснями «Бонді» і наймолодші стрияни, що завітали на пісенно-танцювальне міні-свято зі своїми батьками. І нехай воно не відзначалося масовістю, а радше камерністю, проте найголовнішим є спомини про славного краянина, ім’я якого знане у світі і твори якого й досі популярні та звучать на різних сценах.

Опубліковано у Випуск 3, Дозвілля, Культура і духовність. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *