СТЕЖКАМИ ІСТОРІЇ

   Для більш глибшого пізнання історії Стрийщини, її героїв та знаних людей, які тут жили, творили в минулому та сучасності, відновлення незалежності молодіжний простір «За горнятком», громадська організація МО «Активуйся» спільно з Стрийським молодіжним центром за підтримки Львівського обласного молодіжного центру та сприяння управління молоді культури і спорту міської ради напередодні Дня Незалежності організували та провели фото-квест «Стежинами борців за Незалежність». 

  «Команди юні з Дашави, Нежухова та три команди із Стрия в цей день поглиблювали свої знання з локальної історії краю. Мета квесту –  підвищення рівня національно-патріотичної свідомості молодого покоління українців, глибше пізнання історії рідного краю, виховання почуття відповідальності за місто, громаду, країну, розвиток волонтерства, вміння працювати в команді, злагодженість дій та організаційний розвиток», – розповіли організатори.

   На майдані Незалежності біля пам’ятника «Будителі», звідки стартував квест, відбулася реєстрація учасників. Організатори цього пізнавального дійства детально ознайомили з програмою, правилами та вимогами квесту. Кожна команда отримала «квест-лист». На кожній «станції» (етапі) учасників уже чекали організатори квесту та коротко інформували про ту чи іншу історичну пам’ятку, що була на маршруті. Основним завданням для учасників було  сфотографуватися біля неї, історичної пам’ятки, як підтвердження пройденого етапу.

   За підсумками фото-квесту були названі переможці. Вони нагороджені дипломами управління культури, молоді і спорту Стрийської міської ради. Всі учасники фото-квесту отримали відповідні сертифікати. Безперечно, взявши участь у цьому заході, кожен покращив свої знання з історії міста, краю і загалом країни. Адже багато міських вулиць іменовані на честь героїв України, які боролися за її незалежність в різні часи, встановлені пам’ятні знаки. Більш глибше пізнали значимі історичні місця, якими славиться Стрий. Учасники квесту отримали інформаційну довідку про героїв сучасності та минувшини, пройшли серію тренінгів з історії рідного краю та ораторського мистецтва.

   Отож, навчаймо нашу молодь любити Україну, розвивати її та цінувати, адже, як кажуть, «нема без кореня рослини, а нас, людей, без Батьківщини».

Марта ВАСІВ. 

Опубліковано у Випуск 9, Історія, Різне. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *