«СОЛОДКЕ» ХОБІ

   Погодьтеся, робота кондитера – творча. Тут не обійтися без витонченого смаку, творчої уяви, художніх здібностей, багатьох знань, вмінь. Саме тому ця робота вважається однією з найскладніших. Проте найголовніше це залюбленість в те, що робиш. Усі ці навики притаманні Галині Ніколін, тому її солодкі вироби і смачні, і неповторні щодо кондитерського дизайну. Одним словом, такі, перед якими не встоїть жоден ласун. 

   Пані Галині – 38 років, вона щаслива мама та дружина, проживає у селі Добряни.  Навчалася у Львівському університеті ветеринарної медицини ім. С. Гжицького (спеціальність – ветсанекспертиза). Проте за спеціальністю не працювала, була лаборанткою на продуктовому ринку. Бо завжди передусім імпонувало займатися випічкою. Освоєння нових технік, рецептів, імпровізація під час створення чергового кондитерського виробу – це все захоплює і надихає Г. Ніколін. І при цьому аж ніяк не набридає. Вона  закінчила курси «Кондитер по тортах та десертах».  Майстерно виготовляє різноманітні торти, пляцки, кекси, печиво. 

   Зазвичай, пані Галина створює солодкі «дива» для рідних та для тих, хто вже оцінив її вміння у цій справі. Проте зізнається, що це – всього лише хобі. «Найголовніше для мене підтримка сім`ї. Чоловік та син позитивно ставляться до моєї кулінарної творчості», – поділилася Галина Ніколін. Окрім роботи продавчині та кондитерства, вона є учасницею хорового колективу «Серпанок»  села Добряни. У вільний час ще й любить вишивати бісером.  

   Звичайно, в будь-якій справі можуть виникати певні труднощі. У кондитерстві неможлива будь-яка помилка. Тут все повинно бути точним до грама. «Одного разу замовили надто складний кондитерський витвір. Було непросто, але я із цим впоралася», – зазначила п. Галина. На запитання: «Чи відмовляєтесь виконувати кондитерські замовлення і з яких причин?», вона відповіла: «Інколи таки доводиться відмовляти через брак часу або певні особисті причини. Проте коли вже беруся до справи, то завжди намагаюся зробити все на найвищому рівні».

   Коли попросила п. Галину дати поради тим, хто тільки опановує ази «солодкого» мистецтва, у відповідь почула лаконічне: «Найголовніше мати неабияке терпіння і сили, тому що це є дійсно складна робота». У свою чергу бажаємо п. Галині натхнення, цікавих ідей, нових підходів і повсякчас свіжого погляду на звичайні речі. 

Марта Васів.

  

Опубліковано у Випуск 17, Різне. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *