«СОКІЛ» НАБИРАЄ НОВИХ ОБРИСІВ

   Сказати, що міський стадіон «Сокіл» оновлюється. – не сказати нічого (вибачте за таку тавтологію). Бо він кардинально змінюється. Ведуться будівельні роботи щодо оновлення основного футбольного поля, облаштування баскетбольного майданчика та міні-футбольного, майданчика з вуличними тренажерами, легкоатлетичних секторів та бігових доріжок. Більш детально про те, що вже зроблено, що на черзі, розповів перший заступник міського голови Микола Дмитришин.

   – Роботи щодо реконструкції «Соколу» розпочалися влітку, – зазначив Микола Степанович. – І ведуться активно. Ними займаються фахівці однієї із фірм, що якраз спеціалізується на спорудженнях чи реконструкціях різних спортивних споруд. Бо тут необхідні і відповідний досвід, і навики, і вміння.

   Загальна вартість цього проєкту складає 28 мільйонів гривень. П’ять мільйонів виділено з міського бюджету, сім – з обласного, 17 мільйонів – із державного бюджету.

   Реконструкція «Соколу» передбачає три основні етапи. Перший з них стосується облаштування легкоатлетичних доріжок та секторів, встановлення дренажної системи футбольного поля (завдяки цьому здійснюватиметься автоматичний його полив), а також баскетбольного, волейбольного майданчиків та для міні-футболу. Передбачено й майданчик з вуличними тренажерами. Додайте сюди й їх освітлення.

   Уже відповідно покриті поліуретаном легкоатлетичні доріжки. Висіяно траву на великому футбольному полі. Зрештою, й інші спортивні майданчики вже набирають нових обрисів. Чи не щодня буваю тут, на стадіоні. Достеменно знаю, що вже зроблено, які роботи на завершенні, які їх темпи тощо.

   Другий етап реконструкції «Соколу» передбачає облаштування ще одного футбольного поля, так званого запасного. Воно буде із штучним покриттям і розміщуватиметься за межами теперішнього стадіону. А також – відповідного освітлення великого футбольного поля, що в свою чергу вимагає встановлення електропідстанції. Не залишиться поза увагою питання спорудження вбиралень. Передбачається також розміщення тут, на стадіоні, тенісних кортів. Будуть  і місця для паркування авто. 

  Роботи щодо загального благоустрою стадіону і зокрема облаштування паркувальних місць продовжаться піл час третього етапу реконструкції «Соколу». Він включає і ремонт котельні, що працюватиме на альтернативному паливі. Визначальним  моментом третього етапу є капітальний ремонт глядацьких трибун. До речі, планується, що наш стадіон після такого оновлення зможе вмістити до 3000 глядачів. А споруджені тут легкоатлетичні доріжки та сектори дадуть змогу проводити змагання четвертої категорії з цього виду спорту, як, наприклад, першість України з легкої атлетики. Що ж стосується футбольних змагань, то на «Соколі»» будуть всі необхідні умови для проведення матчів другої ліги.

   Стрий – місто не лише зі славними історичними, культурними традиціями, але й зі спортивними. І оновлення стадіону «Сокіл», без сумніву, стане важливим поштовхом для подальшого розвитку спорту в нашій громаді. Можна з впевненістю сказати, що «Сокіл» буде сучасним спортивним комплексом.

   А тим часом роботи щодо реконструкції «Соколу» тривають, не зупиняючись ні на мить.

Любов Тиченко.

Опубліковано у Випуск 11, Влада, Різне. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *