ПЕРШИЙ ВЕЛОТАНДЕМНИЙ ПРОБІГ

Велосипедні мандрівки набирають дедалі більшої популярності. Приємні відчуття, нові враження. Їх сповна отримали й учасники велопробігу «Бачу. Можу. Допоможу», ініційований громадською організацією «Генерація успішної дії». Він був незвичним, бо його учасниками були люди з вадами зору. Разом з «пілотами» вони мандрували тандемними велосипедами. Такий велопробіг відбувся вперше за маршрутом Стрий -Розгірче.

Розпочався велопробіг із традиційної спільної молитви його учасників разом з о.Андрієм Ремезом церкви Всіх Святих Українського Народу. А далі – 22-кілометровий маршрут. У селах Братківці, Жулин, Семигинів були невеликі перепочинки для ознайомлення з їх історією. Працівники місцевих книгозбірень, Народних домів знайомили з пам’ятками цих сіл, розповідали про них. Кожен з учасників велопробігу дізнався чимало цікавого з історії краю.

У селі Розгірче велопробіг фінішував. Тут його учасників гостинно зустрів власник «Зеленої садиби» Руслан Сизан. Він, до речі, займався питанням доставки велотандемів зі Львова до Стрия. На його обійсті поселилася родина лелек, облюбувавши це місце. Цікаво було спостерігати за птахами.

Учасники велопробігу побували в печерному монастирі, унікальній пам’ятці історії та природи. Ця місцина вартує того, аби приїхати сюди. Навіть неодноразово. 

Голова ГО «Генерація успішної дії» Едуард Полищук зазначив, що ця подорож наповнила його учасників новим досвідом та позитивними незабутніми враженнями. І принагідно висловив вдячність Орисі Мельник та Христині Самборській («Служба супроводу незрячих»), а також Мирославу Карпінському, Роксолані Бурак, Руслану Маєру за допомогу в організації першого велотандемного пробігу.

Гадаю, веломандрівки за маршрутом Стрий -Розгірче повинні стати практикою вихідного дня не лише для мешканців громади, але й гостей. Бо цей маршрут і безпечний (відсутність інтенсивного авторуху), і пізнавальний, і справді цікавий.

 Олександр Сікора, директор «Туристичного інформаційного центру Стрия». 

Опубліковано у Випуск 7, Дозвілля, Різне, Спорт, Туризм. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *