ОНОВЛЕННЯ ДАШАВСЬКОЇ ШКОЛИ

   Наприкінці минулого року шкільна їдальня ОНВК «Дашавський загальноосвітній заклад І-ІІІ ст.- дошкільний навчальний заклад» кардинально оновилася. Тепер це не лише місце прийому їжі, але й відпочинку як учнів, так і вчителів школи.

  «Проєкт вдалося реалізувати завдяки участі у державній програмі «Спроможна школа для кращих результатів», – розповів директор навчального закладу Михайло Михайлевич. – Дашавська школа як опорний навчально-виховний комплекс увійшла в двадцятку загальноосвітніх закладів Львівщини, що стали учасниками цієї державної програми. Як результат, на осучаснення обіднього залу витрачено загалом 199 тисяч гривень. З них 136 тисяч виділено згідно із урядовою програмою, а ще 63 тисячі гривень – із міського бюджету. Зазначу, без підтримки та розуміння важливості такого року як модернізація шкільної їдальні з боку міської ради, міського голови О. Канівця не вдалося б повністю зреалізувати цей проєкт. А ще спонсорської допомоги, завдяки якій (а це в грошовому еквіваленті майже 60 тисяч гривень) придбано 18 нових столів, 72 крісел. Подяка батькам учнів, педагогам, сільчанам, які активно долучилися до цього. Таке спільне прагнення та втілення задумів і приносить результат.

   Шкільна їдальня суттєво змінилася, відповідає всім сучасним вимогам. Тут харчуються учні 1-11 класів. Завдяки такій комфортній зоні прийому їжі змінюється, зрозуміло, і сприйняття навчального закладу в цілому.

    З початку цього року видозмінюється система шкільного харчування учнів. До цього готувалися заздалегідь. Завдяки участі в проєктах регіонального розвитку придбано нове обладнання для шкільного харчоблоку. Сучасні електроплити, духові шафи, холодильник та морозильна камера, посудомийна машина, необхідне обладнання – м’ясорубка, овочерізка та ін. Нашу «шкільну випічку», передусім різні булочки, вже давно оцінили не лише учні та педагоги. Тепер наші кухарі мають можливість працювати, використовуючи нове обладнання і тим самим покращувати смакові особливості своєї продукції. Веду до того, що якраз здійснення ремонту в шкільній їдальні стало важливим і закономірним кроком на цьому шляху».

   М. Михайлевич очолює ОНВК «Дашавський ЗНЗ І-ІІІ ст. – ДНЗ» вже більше чотирьох років. До того працював директором Дулібського НВК та СЗОШ №44 імені Т. Шевченка м. Львова. За цей час здійснено немало у справі оновлення Дашавського навчального закладу. Школа за останні роки стала учасницею семи проєктів програми регіонального розвитку обласної ради на умовах співфінансування. Минулого місяця завершено проєкт «Капітальний ремонт віконних прорізів», що дало змогу замінити 27 вікон у школі (загалом 86) на сучасні металопластикові.

 «Усе це загалом створює комфортні умови для навчання, збереження енерговитрат. Адже не другорядним у розвитку закладу освіти є його осучаснення. Не залишається поза увагою й дошкільний навчальний заклад, який відвідує 41 дитина. Намагаємося повсякчас і тут впроваджувати зміни (в тому числі й ремонтні), аби наймолодші мешканці почували себе комфортно та зручно. В цьому процесі маємо постійну підтримку та участь громади, батьків дітей.

   Заклад освіти потребує постійних змін – цим постулатом послуговуюся у своїй роботі. Діти проводять тут більшу частину свого дня. Тому неможливо зупинятися на досягнутому, потрібно працювати далі, ще більш ефективно, аби заклад освіти був справді сучасним. Бо що таке сучасний навчальний заклад? Затишна атмосфера, відремонтовані приміщення, класні кімнати просторі та теплі, їдальня з різноманітним меню. Атмосфера заохочення та розвитку дітей».

Любов Тиченко.

Опубліковано у Випуск 18, Освіта, Різне. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *