НАБУТТЯ ПРАКТИЧНИХ НАВИЧОК 

    Базова освіта є обов’язковим підґрунтям для здобування фахових знань. Сучасній молоді для успішного оволодіння азами обраної професії необхідні високий рівень загальноосвітньої підготовки, відповідність сучасним вимогам, розвиток її лідерських якостей. Тому визначальним завданням нашого навчального закладу є якраз навчити здобувачів освіти використовувати отриманні знання, вміння і навички у практичних заняттях, їх застосування у подальшій професійній діяльності. А також розвиток та удосконалення їх логічного та абстрактного мислення, просторової уяви, кмітливості та винахідливості.

    Для становлення фахового спеціаліста важливе значення має теоретичне навчання, але ще більш важливо вміти застосовувати всі отримані знання в практичній роботі. Це стосується насамперед технічних спеціальностей, зокрема енергетичного профілю. 

   Здобувачі освіти Стрийського фахового коледжу ЛНУП на практичних заняттях з дисципліни «Вступ до спеціальності» легко справилися з виготовленням переносної освітлювальної електропроводки. Під керівництвом викладача Романа Дунічева перевірили зроблене. Здобувачі освіти виміряли опір ізоляції електропроводки, який відповідав доступним нормам відповідно до правил техніки безпеки та правил технічної експлуатації електроустановок, раділи першим своїм успішним навичкам і самостійно виконаною роботою.

   В умовах реальної роботи здобувачі освіти коледжу будуть брати безпосередню участь у виробничих процесах, практиках, таким чином застосовуючи здобуті ними знання.

Роман Дунічев,

викладач Стрийського фахового коледжу ЛНУП.

  

Опубліковано у Випуск 14, Освіта, Різне. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *