НА ЯРМАРКУ ЗІБРАЛИ МАЙЖЕ 49 ТИСЯЧ ГРИВЕНЬ ДЛЯ ЗСУ

     Гамірно, дружно і смачно відбувся благодійний ярмарок у нашому навчальному закладі. Метою його організації був збір коштів для підтримки ЗСУ. Усі без винятку класні колективи стали його учасниками. Активно доєдналися й батьки учнів. Кожен відчував особливе піднесення, розуміючи, що таким чином надає посильну допомогу тим, хто сьогодні нас захищає від ворога.

     На заздалегідь розміщених «ятках»-столах ярмарку, що проходив у холі на першому поверсі шкільного приміщення, розмістилися найрізноманітніші смаколики, солодощі, приготованими учнями разом з батьками вдома. Тістечка, кекси, канапки, піца і навіть гамбургери. На ярмарку пропонувалися браслети ручної роботи, сувеніри, патріотичні аксесуари. Так як у школі двозмінне навчання, то й ярмарок працював у двоетапному ритмі.

     Долучилися до ярмаркування усі педагоги школи, які із задоволенням купували представлені вироби. Спільними зусиллями вдалося зібрати майже 49 тисяч гривень, що стало для всіх приємною несподіванкою.

     Щира подяка за активність, ініціативність та підтримку учням та їх батькам, педагогам, які долучилися до спільної шкільної справи.

     Безумовно, проведення шкільних ярмарків це один із способів благодійності, можливості зробити добру справу щодо підтримки наших захисників і таким чином висловити їм безмежну вдячність. Зібрані кошти вже направлені на придбання дрону для десантно-штурмової бригади та на потреби військовим підрозділам, які перебувають в «гарячих точках» в районі Бахмута, що на Донеччині.

Тетяна Польова,

педагог-організатор Стрийської ЗШ І-ІІІ ст. №10.

Опубліковано у Різне. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *