В ПРІОРИТЕТІ – ЯКІСТЬ

 Підприємства та підприємці: погляд зблизька

Чи знаєте ви, що у нас працює підприємство – провідний український виробник товарів побутової хімії, автохімії, автокосметики? Причому не лише під власними торговими марками, але й приватних торгових марок на умовах контрактного виробництва. Це компанія «Лінкс Лабораторії». Сучасне потужне виробництво, де працюють, зрозуміло, місцеві спеціалісти.

Давайте більш детально познайомимося з ним. Візитівка кожного підприємства розпочинається із його виробничих характеристик. Так от, «Лінкс Лабораторії» – це сучасне обладнання, що дозволяє виготовляти продукцію в широкому асортименті. Приміром, побутова хімія представлена майже 80 видами засобів для щоденного та професійного прибирання. Асортимент автохімії – понад 100 різноманітних омивачів скла, охолоджуючих рідин, автокосметики, професійних засобів для автомийок та супутніх товарів. Середньодобова потужність виробництва становить 20 тонн. Усі виробничі процеси здійснюються в рамках системи менеджменту якості, сертифікованої до вимог ISO 9001:2015. Це означає, що всі технологічні процеси на підприємстві ретельно контролюються і відповідають як національним, так і світовим стандартам. Іншими словами, жоден вид продукції не відправляється з підприємства без ретельної перевірки. Для мийних засобів, наприклад, визначальними чинниками контролю є висота і стійкість піни, показник РН, в’язкість. Для омивачів скла авто – густина, прозорість й , особливо, температура замерзання для зимового асортименту.

Підприємство до того ж має власну лінію видуву пет-тари. Як вона працює? Береться пластикова заготовка, закладається у спеціальний верстат для видуву. Удар штампу, вогонь, нетривала «магія» – і каністра чи пляшка готові. За зміну штампується 1,5 тисячі п’ятилітрових каністр, а малих форм – ще більше.

Для зберігання готової продукції – спеціально обладнані складські приміщення. Звідси згідно з усіма нормами та вимогами швидко відвантажується продукція замовникам як всередині країни, так і за кордон. Додайте сюди власну мережу фірмових магазинів, які вже успішно працюють не тільки в Стрию, але й Львові, Самборі, Калуші, Броварах, Вінниці, Тульчині. Вона, ця мережа, розширюється і далі.

У рамках співпраці «Лінкс Лабораторії» пропонує комплексне рішення для створення нового продукту: підбір упаковки, дизайн етикетки, індивідуальна розробка рецептури і аж до отримання готового продукту на складі. Така пропозиція актуальна для дистриб’ютерських компаній та торговельних мереж. На даний час підприємство вже втілює такі проєкти з багатьма крупними торговельними мережами як «Епіцентр», «АТБ», «Рукавичка», «Копійочка» та ін., а також автозаправними компаніями ОККО, WOG, SHELL.

У назві підприємства є слово «лабораторії». Це неспроста. Бо тут якраз і працює науково-виробнича лабораторія. Її основними завданнями є контроль якості сировини та якості готової продукції, впровадження інновацій щодо удосконалення технологічних інструкцій, розробки нових видів продукції та поліпшення наявних рецептур, здійснення контролю на всіх етапах виробничого процесу. Якщо більш детально, то, приміром, процес розробки та удосконалення рецептур продукції проходить обов’язкові етапи. Спочатку здійснюється детальний моніторинг товарів і сировини на міжнародному ринку. Далі – лабораторні дослідження нових видів сировини і на їх основі створення різних рецептур продукції. Опісля тестування зразків, їх дослідження в науково-дослідницьких інститутах. І вже після отримання експертного висновку нова рецептура впроваджується у виробництво, а далі новий товар поступає на ринок. Доволі непростий, проте необхідний процес, аби продукція була безпечною ті якісною. Лабораторія, до того ж, може замовникам як самостійно пропонувати до тестування унікальні рецептури, так і працювати з їх готовими рецептурами.

Сьогодні «Лінкс Лабораторії» виробляє професійні засоби для миття посуду (в асортименті), видалення жиру, універсальні для миття керамічних поверхонь, підлоги, ламінату, очисники скла, поліролі для меблів та шкіри, різноманітні засоби для прибирання ванних кімнат, очисники килимового покриття та текстильних поверхонь, пральні засоби (гелі), рідке мило. Не менший перелік засобів для щоденного прибирання. Тут і засоби для зняття нальоту та іржі, видалення плісняви, очищення плям тощо. Додайте ще й засоби для прання – гелі (окремо для прання білих, кольорових, темних та чорних речей), кондиціонери, пральні порошки. І це тільки так звана побутова хімія.

-Торік наростили її виробництво двічі, – розповів генеральний директор «Лінкс Лабораторії» Сергій Бурячківський. – Наші засоби для прання та чищення уже давно за параметрами «ціна-якість» одні з кращих на вітчизняному ринку. Можете переконатися самі, придбавши та випробувавши нашу продукцію.

Як вже зазначалося, підприємство задає «тон» в Україні і щодо виготовлення товарів автохімії, автокосметики. А у виробництві омивачів для скла автомашин йому взагалі немає рівних.

-Наше підприємство, – продовжив С.Бурячківський, – задає тренд в автохімії. Сьогодні воно не просто виробник номер один омивачів скла авто в Україні. Саме «Лінкс Лабораторії» першим на вітчизняному ринку освоїв технологію омивачів типу «Антимошка». Цей продукт спочатку з’явився на полицях АЗК ОККО, а через два роки вже по всій країні. Ситуація повторилася із запуском преміум-омивачів «Скандинавія» із запахом дині. Ми першими вивели їх на ринок, а вже через рік під воротами підприємства стояла черга клієнтських автомашин за нашою «динькою».

Виробництво автохімії непростий процес як здається. Приміром, до складу літнього омивача скла авто входить 11 компонентів (до речі, для звичайного прального порошка 7). Щоб підібрати оптимальну пропорцію, необхідно здійснити чимало детальних випробувань. Фінальна рецептура – це інтелектуальна власність підприємства та професійний секрет. Усі процеси відбуваються у резервуарах (реакторі), де якраз і закладаються усі складові майбутнього продукту. Центрифуга їх ретельно розмішує, забезпечуючи однорідність та відповідність пропорцій. Опісля – на лінію розливу у відповідну тару. Тут же наносяться етикетки, проставляється дата. Усі процеси автоматизовано. Працівники забирають готовий товар зі стрічки. Обсяги замовлень зростають, тому й повсякчас відбувається розширення й удосконалення виробничих потужностей. Працюють дві виробничі лінії з розливу омивачів.

У цьому ж цеху дві великі ємкості об’ємом 2,6 тисячі кубів для підігріву води та ще одна – для зворотнього осмосу, де вода дистилюється. Як розповіли спеціалісти підприємства, постійний підігрів води дає змогу забезпечити безперервність виробничого процесу, що важливо передусім у періоди пікових навантажень. Процес дистиляції пом’якшує воду. Відповідно виготовлені на її основі омивачі не залишають слідів (розводів) на склі автомашин. Як правило, перед початком сезону реалізації літніх чи зимових омивачів щотижня завантажується і відправляється до 20 фур з продукцією.

Поділюся ще однією отриманою на підприємстві інформацією як споживач. Виявляється, якщо від омивача йде легкий спиртовий запах, це нормально. У протилежному випадку – варто задуматись. Бо запаху немає метанол, що заборонений у виробництві побутової хімії. Та продавці «самопальних» омивачів не зважають на це. Хоча, надихавшись парами метилу, можна завдати шкоди своєму здоров’ю. І це ще один аргумент того, що омивачі слід купувати виключно від надійних виробників, передусім «Лінкс Лабораторії», як і всю його іншу продукцію. Бо це дійсно якісно, а вона, якість продукції, є визначальним чинником у роботі підприємства.

 Тетяна Долішня. 

Опубліковано у Випуск 4, Підприємництво, Різне. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *