КРОК ЗА КРОКОМ ДО ВЕРШИНИ

   Найвища вершина Українських Карпат – Говерла. Хто не мріє підкорити її, вдихнути цілющого повітря, із висоти 2061 метра помилуватися красою неповторних гірських краєвидів! Карпати надзвичайні будь-якої пори року.

   Минулого місяця ветерани спорту Стрийщини із родинами здійснили традиційне сходження на Говерлу, присвятивши його 30-ій річниці Незалежності країни і в пам’ять про тих, хто відійшов у засвіти, та за життя по-справжньому любив гори і мандрівки. На цей раз учасниками сходження на Говерлу було 50 людей різного віку.

Після спільної молитви біля каплички на спортивній базі «Заросляк» вирушили покоряти Говерлу. На цей раз погода посприяла цьому. Під час сходження на вершину знайомилися, віталися із такими ж підкорювачами з інших областей чи не всієї України, а також інших країн. Скільки разів не підіймався б на Говерлу, але щоразу відчуваєш, ніби вперше, масу позитивних відчуттів та захвату від навколишньої краси. Спільне фотографування на вершині біля пам’ятного знаку. Спільне багатоголосе виконання державного гімну. Просто неймовірно!

   Опісля  відбулося знайомство з усіма учасниками цьогорічної «Говерляни-2021». Нагороди, символічні медалі, отримали ті, хто вперше покорив Говерлу, а також різнотемні книги, які побачили світ у «Видавничому домі «Укрпол».

  Наступного дня усі учасники «Говерляни-2021» відвідали містечко Верховина, музей «Гуцульщина» та хату-музей, в якій жив відомий режисер Сергій Параджанов під час зйомок фільму за повістю М. Коцюбинського «Тіні забутих предків». Завітали і в село Криворівня та відвідали тутешній музей І. Франка.

  Оргкомітет «Говерляни-2021» висловлює подяку усім, хто долучився до її проведення.

Роман Мазяк, голова осередку ветеранів спорту Стрийщини та оргкомітету «Говерляни-2021».

Опубліковано у Випуск 9, Різне, Спорт. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *