Лінкс лабораторії

Компанія Лінкс лабораторії – український виробник побутової хімії та автокосметики під ТМ EXOL, ОККО, WOG, побутової хімії для щоденного прибирання і професійних засобів для потреб бізнесу, клінінгових компаній, HoReCa під ТМ PORADA, STIM, LYNKS LABORATORIES, супутніх товарів для побуту.

Засноване в 2005 році підприємство входить до складу групи компаній Waltech Actiengesellschaft, Ліхтенштейн. Основний виробничий майданчик – завод в місті Стрий Львівської області, побудований в грудні 2008 року.

Завод ТОВ «Лінкс лабораторії» – сучасний виробничий майданчик, оснащений напівавтоматизованими високотехнологічними лініями провідних українських та європейських виробників (Stanco Group, завод пакувального обладнання Баленко). Запуск заводу відбувся у грудні 2008 року.

Підприємство спеціалізується на виготовленні побутової хімії, авто хімії та автокосметики під власною торговою маркою EXOL www.exol.com.ua, а також приватних торгових марок на умовах контрактного виробництва. Сучасне обладнання дозволяє виготовляти широкий асортиментний ряд. Середньодобова потужність виробничого підрозділу становить 20 тонн на добу.

Розроблений асортимент автохімії налічує понад 100 найменування омивачів скла, охолоджуючих рідин, автокосметики, професійних засобів для авто мийок та супутніх товарів. Побутова хімія представлена засобами для щоденного прибирання та професійними миючими засобами, всього 78 позицій.

Команда інженерів-технологів невпинно працює над покращенням існуючих продуктів та розробкою нових із унікальними властивостями для задоволення потреб клієнтів. Крім того, Компанія постійно розвиває спектр послуг і поруч із продуктами масового вжитку реалізовує спеціалізовані товари для побуту та бізнесу.