Реклама

Шановні пані та панове!

  Пропонуємо Вам співпрацю з новоствореним суспільно-аналітичним проєктом «ДієCлово», що розпочав свою діяльність на Стрийщині.

  Видавцем та модератором пулу інформаційних ресурсів – друковане видання (номер реєстраційного свідоцтва ЛВ 1369/623-Р), сайт, Youtube-канал, сторінка в Facebook) є громадська організація «Стрийське коло» (іден.код в Державному реєстрі юридичних осіб 43948216).

 Цілі, які ставить перед собою видавець, – реалізувати через названі інформаційні канали обговорення проблем місцевих громад, висвітлення їх здобутків і напрацювань через цікавий і актуальний контент створювати дискусійні майданчики на різного роду платформах, де можуть обговорюватись різні нагальні теми.

 Видавець у роботі з партнерами керується принципами добросовісності та якісної підготовки рекламних продуктів. Причому, перелік послуг включає в себе не тільки публікацію вже готових, а й розробку власних продуктів, таких як банери для газети і сайту, відеоролики, ґрунтовні матеріали з розповіддю про бізнес партнера та ін.

 Ареал розповсюдження  друкованого суспільно-аналітичного видання «ДієСлово» – Стрий і Стрийський район. Ваша реклама може дублюватися як в газеті, так і на сайті.  Величезним ресурсом для охоплення аудиторії є сторінки більшості місцевих громад Стрийського району в Facebook (таких сторінок створено всього 137), які адмініструє наш IT-менеджер. Тому Ваша реклама може дійти фактично до кожного мешканця Стрийщини, Миколаївщини, Сколівщини, Жидачівщини.

 Рекламна політика буде активною – з максимальним поширенням газети через розповсюджувачів преси, мережевих партнерів, таких як «Кава від стрийка», відділення «Укрпошти» та ін. Цінова політика на рівні тієї що склалася на ринку, але з гнучкими умовами, індивідуальним підходом та широкими партнерськими програмами.

Успіхів Вам і здоров’я!

З повагою, колектив “ДієCлова”.

  • Оформити замовлення, отримати детальну інформацію можна за телефоном +38 (067) 673 11 19 (viber), (067) 55 183 35 (viber)
  • Наш e-mail: diyeslovo.info@gmail.com (з темою листа “реклама”)
  • Наша адреса:  м. Стрий, вул. Народна, 8; каб. №1.