КІЛЬКА СЛІВ ДО ЧИТАЧІВ

Колонка редактора

  Наше життя – це своєрідна мандрівка, під час якої крок за кроком прямуємо вперед, удосконалюючись, перетворюючи свої задуми, мрії в реальність та постійно ставимо перед собою нові. Так і в житті чи то пак діяльності кожного друкованого видання. У «ДієСлова» вже позаду перші кроки його становлення. Про нього знають та його читають стрияни. І це для нас найголовніше.

  Одночасно із виходом першого номера газети «ДієСлово» запрацював її офіційний сайт (www.diyeslovo.info), з’явилися власні сторінка у соцмережах (тут публікуються дайджести газетних публікацій, анонси подій тощо) та YouTube-канал, де розміщуються відеоматеріали, сформовані ті підготовлені працівниками редакції, про цікавинки з історіі краю, творчих особистостей та ін. Це інтернет-ресурси, які сьогодні є важливим та необхідним додатком до повноцінної діяльності будь-якого сучасного друкованого видання. Усе це загалом дає можливість налагодження дієвого діалогу з нашими читачами, симпатиками, які адресують різні запитання, пропонують теми майбутніх публікацій чи діляться враженнями від знайомства з черговим номером «ДієСлова». Оце і є для нас визначальним і важливим, а ще своєрідним стимулом подальшого вдосконалення і розвитку.

  Читають «ДієСлово» і наші військові, що сьогодні на передовій, на сході України. Нерідко отримуємо від військових повідомлення, які в очікування нового номера газети. А це свідчення тому, що наше видання їм цікаве і потрібне. Для колективу «ДієСлова» це напрочуд важлива оцінка нашої роботи. Значить, робимо потрібну справу.

  Недавно мала приємність провести заняття для учасників (а це молодь) школи відповідальної журналістики, що діє при Катедральному храмі Успіння Пресвятої Богородиці. Запропонувала їм сформувати п’ять тем, які важливо повсякчас висвітлювати на сторінках нашої газети. Тут, як кажуть, редакційна тематична політика та пропозиції юних журналістів співпали стовідсотково. Деякі із учнів цієї школи вже активно співпрацюють з «ДієСловом», застосовуючи на практиці отримані знання під час навчання.

  Чи не в кожному номері «ДієСлова» інформуємо про те, де можна придбати газету. І ця наша партнерська мережа постійно розширюється. А тепер нашу газету, починаючи з серпня, можна й передплатити. Передплатний індекс 76573, ціна на місяць – всього 13 гривень (з урахуванням обов’язкових сплат «Укрпошті»). Для того, аби оформити передплату на наше видання, варто звернутися в будь-яке відділення «Укрпошти» чи листонош, або онлайн на сайті «Укрпошти».

  Отож, долучайтеся активно, шановні читачі, і надалі до творення «ДієСлова» своїми пропозиціями, побажаннями через нашу електронну пошту (diyeslovo.info@gmail.com) чи телефоном (0679281497, 0734344240). І, звісно, купуйте та передплачуйте «ДієСлово».

Любов Тиченко.

Опубліковано у Випуск 6, Колонка редактора, Різне. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *