ГО “Стрийське коло”

  Громадська організація «Стрийське коло» – неполітична, неурядова організація, що здійснює свою діяльність на засадах прозорості, відкритості, публічності. Її основною метою є поширення інформації про життя Стрия та Стрийського району, Львівщини, сприяння розвитку туризму, збереження історичних, природних об’єктів, культурних архітектурних споруд, а також пошукова робота в царині краєзнавства та історичної пам’яті, популяризація знань про рідний край. «Стрийське коло» була ініціатором багатьох проєктів на теренах Стрийщини, зокрема таких як «Стрий і магдебурзьке право», конкурси дитячої та юнацької писемної творчості «Словосвіт», разом з іншими громадськими організаціями започаткувала «День звитяги міста Стрия»,  багато різноманітних публіцистичних та кінопроєктів. Розроблено туристичні маршрути містом Стрий, сформовано його туристичну карту. Активно ведеться екскурсійно-туристична робота, а також пошукова робота щодо відродження історичних фактів про видатних стриян та інших видатних постатей краю, поширення історичних, культурних, туристичних цікавинок Стрийщини.

 Громадська організація «Стрийське коло» – засновник і видавець газети «ДієСлово», що виходить в друкованій та інтернет-версіях.

  «Стрийське коло» відкрите до співпраці та участі в різноманітних соціальних, освітніх, культурологічних  та інших проєктах.

Будемо раді співпраці, звертайтесь:
diyeslovo.info@gmail.comнаш профіль в Facebook