Газета “ДієСлово”

 

СТВОРЮЄМО ПРОСТІР ДЛЯ АКТИВНОГО ДІАЛОГУ

Інтерес до новин і подій у людини не згасав ніколи. Тонкий папір, колонки букв, заголовки «жирним» шрифтом, світлини та особливий запах друкарської фарби. Такі асоціації та відчуття народжуються щоразу, беручи до рук свіжий номер видання.

  Втім, у наш швидкісний час, коли все можна дізнатися з інтернету, дехто стверджуватиме, що вона, газета, втратила актуальність. Аж ніяк. Якщо навіть така високотехнологічна країна як Японія до цього часу не відмовилася від газет (вони виходять у кожному місті та містечку, як зрештою і в Європі), то це свідчить, що таки газета потрібна та необхідна, бо вона, образно кажучи, секундні стрілки сьогодення та історії загалом.

  «ДієСлово» – нове видання на Стрийщині, що розпочинає свій життєпис, діяльність, ґрунтуючись на таких визначальних засадах журналістики як актуальність, збалансованість та достовірність викладу інформації. Гаслом газети є три, здавалось би, прості слова (дієслова): мріяти, діяти, здійснювати. Якраз в їх поєднанні криється шлях до успіху і кожного зокрема, і громади загалом.

   Наше «ДієСлово» – суспільно-аналітичне видання, основними принципами якого є об’єктивність та неупередженість подачі інформації, висвітлення важливих та резонансних подій актуальної тематики. На його шпальтах знаходитимуть місце матеріали, що цікаві кожному мешканцю, незалежно від віку та фаху. Зрештою, і теми газетних публікацій шукатимемо спільно з Вами, шановні читачі. Бо такий діалог – підтвердження основному нашому принципу: «ДієСлово» – газета для людей і про людей.

Наше спілкування відбуватиметься всебічно – і на сторінках газети, і через соцмережі, власний сайт та Youtube-канал, де розміщуватимуться короткі виклади газетних публікацій або їх анонси та цікаві відео сюжети. Іншими словами, наше видання – своєрідний простір, майданчик, місце для активного й продуктивного діалогу, де всі можуть почути один одного. Долучайтеся до творення «ДієСлова», шановні читачі, підказаними темами, своїми дописами, побажаннями. Звісно, ми відкриті до тісної співпраці з партнерами. На сторінках видання завжди знайдеться місце для оголошень, різного виду повідомлень, вітань тощо. Друкований варіант газети поширюється в Стрию і Стрийському районі.

Задумок та цікавих проєктів у нас немало, про втілення яких неодмінно інформуватимемо. Тому пишіть, заходьте і «ДієСлово» читайте.

Любов Тиченко.