ФЕСТИВАЛЬ ЗАХОПИВ УСІХ

Тривале перебування в умовах специфічного бойового життя накладає відповідний відбиток на кожного військовослужбовця, який воював чи далі воює в зоні ООС(АТО). Тому повернувшись додому, необхідна успішна адаптація військових до нових мирних умов життя. І серед її складових є й організація відпочинку військових, ветеранів АТО. Спільні подорожі з побратимами, сім’ями необхідні для психологічної реабілітації.

Недавно члени нашої організації разом зі своїми рідними побували на фестивалі української середньовічної культури «ТуСтань!», що проходив на території скельного державного історико-культурного заповідника «Тустань» біля села Урич. До організації цієї подорожі долучилися «Спілка солдатських матерів Стрийщини», департамент соціального захисту населення Львівської ОДА.

Позитивних вражень кожен отримав, як кажуть, по повні вінця. Цікаво було побувати в наметовому середньовічному таборі, де відбувалися майстер-класи. Тут працювали ремісники, гончарі, текстильники, столяри, ливарники. Вони представляли повний цикл виготовлення виробів за технологіями, що використовувалися саме в середньовіччі. Звучали давні музичні інструменти, що створювало атмосферу старовинного міста. Була організована й майстерня співу. Не менш захоплюючими були лицарські турніри. Цей день для усіх нас став не тільки прекрасним відпочинком, але й можливістю глибшого пізнання української історії, культури. Цікаво було не лише дорослим, але й дітям.

Наступного місяця плануємо ще один спільний відпочинковий  проєкт – сходження на Говерлу, присвячений 30-річчю Незалежності України. Разом з нами в таку подорож вирушать і ветерани спорту Стрийщини.

Юрій Драпалюк,

голова ГО «Спілка учасників АТО Стрийщини».

Опубліковано у Випуск 8, Різне. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *