«DENTEX» ТВОРИТЬ ПОСМІШКИ

   Невимушена затишна, майже домашня, атмосфера, на стінах барвиста палітра кольорів живописних картин, створених місцевим художником, легка музика… Усе це одразу мимоволі впадає в око, завітавши до стоматологічної клініки «Dеntex» (вулиця Зелена, 10). Скажете, все це другорядне? Аж ніяк. Візит до стоматолога для більшості (а, можливо, і для всіх) своєрідне випробування. Розслаблююча затишність клініки (перебування в ній нехай навіть кілька хвилин перед тим як опинитися у стоматологічному кріслі) якраз створює для пацієнтів відповідний психологічний настрій та впевненість, що лікувальна процедура пройде спокійно. І, зрозуміло, з бездоганним результатом завдяки вмінню лікарів-стоматологів, які працюють тут.

   Давайте знайомитися – подружжя Юлія та Назар Федоляки, лікарі-стоматологи. «Dentex» – їх «дітище», що успішно працює вже не перший рік. Тому клініку можна іменувати як сімейну. Вони досвідчені спеціалісти, які турбуються, образно кажучи, про здоров’я та красу посмішок пацієнтів. Незмінним їх асистентом у роботі є Ірина Стеців.

   Складовою професійної майстерності є самовдосконалення. Юлія та Назар Федоляки завжди в курсі новинок стоматології, застосовують їх повсякчас у своїй практиці. Приміром, пан Назар проходив відповідне навчання в США (м. Нью-Йорк).

   Якість пропонованих послуг високого рівня з лікування, а також їх неодмінна гарантія – те найголовніше, що визначає «Dentex». Сучасне обладнання  у двох просторих кабінетах. Тут же можна пройти і рентгенологічне дослідження зубів. Клініка надає всі види послуг загальної терапевтичної стоматології, а також професійної гігієни ротової порожнини, ендодонтії. У своїй роботі Н. Федоляк послуговується професійною оптикою фірми «Univet». Це свого роду такий собі мікроскоп, що дає змогу лікарю побачити в рази збільшену картину стану зубів пацієнта. У випадку необхідності хірургічного втручання (приміром, видалення кисти, «зубів мудрості» тощо) чи лікування дефектів розвитку зубів у «Dentex» запрошуються висококласні спеціалісти цих профілів зі Львова. Така співпраця триває вже не один рік і є напрочуд результативною. Пацієнти клініки  вже переконалися в цьому. Така ж тісна співпраця налагоджена із зубопротезною лабораторією Віталія Бабяка, що є офіційним представником німецької компанії «Vita». Це вже інший напрям надання послуг пацієнтам – протезування. Ще одна особливість клініки – практикування ургентних викликів у вихідні та святкові дні.

   Для кожного медичного закладу надважливим є дотримання усіх норм та вимог щодо дезинфекції, стерилізації інструментів, що використовуються. У клініці «Dentex», як мовиться, все на висоті. «Стоматологія повинна не тільки лікувати, але й бути безпечною, – зазначив Н. Федоляк. – Під час прийому використовуємо одноразові рукавички, маски, захисні окуляри, щитки. Процес дезинфекції та стерилізації інструментів проходить у декілька етапів. Є відповідне обладнання. Кожен інструмент запаковується в індивідуальний краф-пакет, автоклавується та зберігається в ультрафіолетовій камері. А розпаковуємо інструменти безпосередньо перед використанням у присутності пацієнта».

   Послугами «Dentex» користуються люди різного віку. І кожен отримує необхідну якісну допомогу. Вона надається безкоштовно дітям із малозабезпечених сімей, дітям-сиротам. До речі, немало вихованців міського сиротинця є пацієнтами клініки. Невідкладна стоматологічна допомога безкоштовна і для військових ЗСУ. Причому лікарі Назар та Юлія Федоляки не афішують таку соціальну складову роботи клініки, вважаючи зрозумілою справою.

   На рецепції у клініці побачила міні-інсталяцію «Smile». Одразу ж подумалось: саме її, посмішку, і дарують своїм пацієнтам лікарі-стоматологи тут, у «Dentex».

Тетяна Долішня.

Опубліковано у Випуск, Випуск 31-32, Здоров'я. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *