ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ У КОЛЕДЖІ

Досить часто старшокласники не можуть визначитися з вибором майбутньої професії та навчальним закладом, де можна її здобути. Для таких і не тільки раджу звернути увагу на Стрийський коледж, бо його студенти стосовно свого вибору аж ніяк не жалкують. Аби більше ознайомитися із цим навчальним закладом, спеціальностями, які опановують студенти, щороку  проводяться у коледжі дні відкритих дверей. От і на цей раз День відкритих дверей запросив усіх бажаючих до знайомства з коледжем. Завітали сюди не лише цьогорічні випускники шкіл, учні старших класів, але й випускники коледжу минулих років. Деякі з них завершили навчання тут ще в 1981 році. Усі вони мали прекрасну нагоду поспілкуватися зі своїми викладачами, кураторами, і сьогоднішніми студентами, які здобувають той чи інший фах у стінах рідної  альма-матері. Випускники коледжу різних років з радістю згадували ті веселі та цікаві дні, проведені тут, охоче ділилися спогадами з нами.

Святкові урочистості розпочалися з благословення о. Петра Верхоляка, капелана коледжу. Він висловив щиру подяку викладачам за ціннісно-орієнтоване навчання та виховання молодого покоління. З вітальним словом до присутніх звернувся директор коледжу Ігор Рінило, побажавши миру, здоров’я й усіх земних благ.

Хоч погода того дня і не порадувала сонячним теплом, та все ж це не вплинуло суттєво на загальний настрій. На території коледжу панувала родинна затишна атмосфера, яку доповнювали виступи народного хору викладачів і працівників коледжу «Світанок» , студентських вокальних ансамблів «Калина», «Горицвіт» та звуки чарівної скрипки. Опісля  четвертокурсники коледжу розповідали присутнім про перспективи і переваги спеціальностей, які вони здобувають. Майбутні абітурієнти, їх батьки, зрештою, всі гості мали можливість ознайомитися з навчальною, матеріально-технічною базою коледжу, відвідати наш музей. Також учні дев’ятих класів шкіл могли дізнатися про цьогорічні правила прийому на навчання до коледжу та отримати вичерпну інформацію про підготовчі курси для абітурієнтів.

Цьогорічний День відкритих дверей у коледжі ще раз засвідчив, що його випускники є нашою гордістю. Де б вони не були– їм завжди раді тут. А випускників шкіл та професійно-технічних закладів освіти  запрошуємо приєднатися до нашої великої дружньої родини.

Марта Янкевич,

студентка групи Т-11 Стрийського коледжу Львівського НАУ.

Опубліковано у Випуск 5, Освіта, Різне. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *