«ЧАРІВНА СТРИЯНКА» ПОВЕРТАЄТЬСЯ

  Починаючи з 90-х років, у програмі святкування Дня міста, окрім інших заходів, неодмінно значився і конкурс краси (як тоді іменувався) «Чарівна стриянка». Він завжди викликав зацікавлення у містян. Так тривало до 2013 року, а далі, як кажуть, став історією. І ось цьогоріч в рамках святкування Дня Стрия цей конкурс знову відбудеться, а саме 27 серпня. Його організаторами є Стрийська міська рада та студія «Angel’s Models» (керівниця Ірина Будзяк).

  Цьогорічний конкурс проводитиметься традиційно, як і було раніше. Втім, є й свої відмінності, враховуючи сучасні стандарти. Зокрема вперше програма конкурсу «Чарівна стриянка» не включатиме дефіле його учасниць у купальниках. Натомість організатори конкурсу запропонували дівчатам інше завдання – презентація власного соціального проєкту щодо розвитку, активізації молодіжного життя в громаді.

  Уже відбувся кастинг учасниць конкурсу. І невдовзі їм доведеться поборотися за звання «Чарівна стриянка». А поки що усі учасниці активно готуються. Бо конкурс передбачає ще й інші номінації, як-от: «Перша Віце-міс», «Друга Віце-міс», «Міс-Фото» та «Міс глядацьких симпатій». Стосовно останньої номінації, то «Міс глядацьких симпатій» обиратиметься шляхом голосування на сторінці конкурсу в соціальній мережі Facebook.

Тетяна Долішня.

Опубліковано у Випуск 7, Дозвілля, Різне. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *