МОТИВАЦІЯ ТА НАПОЛЕГЛИВА ПРАЦЯ ПРИНОСЯТЬ БАЖАНІ ЗМІНИ

Недавно проєктом Агентства США з міжнародного розвитку  (USAID) «Підтримка реформи охорони здоров’я» було проведено дослідження щодо мотиваційних стимулів в українських медичних закладах. В результаті визначено, що найбільшими стимулами до праці наших медиків залишаються:

  • заробітна плата,
  • професійний розвиток,
  • наявність сучасної медичної інфраструктури.

А як справи щодо цих мотиваційних складових у медичних закладах Стрийської громади? Вирішила зосередити увагу на КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги м. Стрия». Передусім тому, що воно створене з метою реалізації державної політики у сфері охорони здоров’я відносно недавно, в 2018 році.

Центр об’єднує чотири відділення у різних районах міста (відділення ЗПСМ №1 вул. Охримовича,6, відділення ЗПСМ №2 вул. С.Бандери, 44а, відділення ЗПСМ № 3 вул. Коссака, 11а, відділення ЗПСМ №4 вул. Львівськак, 85а), де населенню надається:

– доступна,

– якісна,

– своєчасна первинна медична допомога.

Отож, керуючись вище згаданим дослідженням, познайомимося з роботою цього медичного закладу, його мотиваційними складовими поетапно.

Приміщення відділень кардинально оновилися. Десь далеко-далеко в минулому залишилися потерті столи, стільці в кабінетах та коридорах. Натомість сучасні меблі, охайні, затишні кабінети. А на стінах коридорів – світлини усміхнених дітей.

«Покращення умов праці медиків – важливий крок щодо успішної роботи нашого Центру, – розповіла директорка КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги м. Стрия» Іванна Салдан. – У кожному кабінеті все необхідне для повноцінної роботи: тонометри, пульсоксиметри, спірометри, глюкометри. У кожному кабінеті компютер, принтер. Веду до того, що наші медики на 100 відсотків забезпечені всіма необхідними засобами для ефективної роботи А це, зрозуміло, лише на користь пацієнтам. Цього року в деяких кабінетах встановлено кондиціонери, які влітку працюють на охолодження приміщення, а зараз на обігрів».

Не менш важливою мотиваційною складовою для медпрацівників (врешті, і для кожного без винятку) є фінансова. «Одразу зазначу, що вона складає не тільки постійне підвищення заробітної плати наших медиків. Воно, до слова, відбувалося вже понад десять разів, починаючи з 2018 року. Але й доплати, премії. Останні якраз надаються кращим командам (лікар, медсестра). Рішення про таке фінансове стимулювання (премії) приймається колегіально – завідувачами відділеннями, головою ради трудового колективу, головною медсестрою, старшими медсестрами відділень, попередньо проаналізувавши роботу команд згідно встановлених індикаторів якості:

  • дотримання корпоративної культури,
  • правильне ведення медичної документації,
  • скринінгові обстеження пацієнтів згідно протоколів надання первинної медичної допомоги,
  • вакцинація дитячого та дорослого населення.

Корпоративний дух, корпоративна культура це не просто звичні багатьом слова для колективу КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги м. Стрия». Вони якраз визначають чи то пак означують його роботу. Почнімо з того, що робочий одяг працівників… корпоративний. Халати, футболки із логотипом КНП «ЦПМСД м. Стрия». Для більшості працівників вже закуплено відповідне змінне взуття.

Додайте сюди й спільні фотосесії, зйомки відеороликів до різних святкових дат, і це творять ті ж самі медпрацівники.

«Коли знімали перший ролик, то визначали, хто задіюватиметься в ньому. Згодом вирішили – кожен може спробувати себе. Передує зйомці непроста підготовча робота. Доводиться робити не один дубль. Для декого це виявилося складним. Проте більшість працівників, як кажуть, запалилися. Наші відеоролики-вітання з приводу тих чи інших знаменних дат надсилаємо партнерам як привітання. Це не картинка з інтернету, це ми – справжні.


            Підтримці корпоративного настрою сприяють і спільні подорожі. Недавно побували в Львові, знайомилися з його сакральними місцями і не тільки. А вже наступного тижня вирушаємо разом в театр для перегляду вистави «Львівське танго». Відвідуємо спільно молебні у храмах у часі Різдвяних, Великодніх свят, в день професійного свята тощо. Усе це загалом сприяє підняттю корпоративного духу працівників, а в кінцевому результаті –  успішності всього медичного закладу».

            Та й вітання працівників зі святами теж сприяє зміцненню корпоративного духу. Приміром, в день професійного свята працівники, окрім вітань, отримують й подарунки:  пульсоксиметри, отоскопи, тонометри, кондиціонери, премії.

Підтримувати корпоративний настрій в колективі зараз, в час війни, здавалось би непросто. Проте КНП «ЦПМСД м. Стрия» це вдається. Працівники отримують в подарунки мотиваційні книги. Щотижневики на наступний рік теж матиме кожен працівник.

За ініціативи директора Центру Іванни Салдан, яку підтримав увесь колектив, біля центральних входів відділень встановлені фігури Матері Божої, до яких звертаємося повсякчас з вірою та надією. Це своєрідна духовна мотивація для медичних працівників і пацієнтів.

У вже згадуваному дослідженні важливою мотиваційною складовою вказується професійний розвиток медпрацівників. Це можливе лише за умови постійного навчання, пізнання нового, тобто необхідності йти в ногу з часом.

«Повсякчас заохочуємо тих, хто прагне професійного навчання. Участь працівників в онлайн семінарах, вебінарах, що не входять до програми безперервного професійного розвитку медиків, оплачує підприємство. Самостійно шукаємо нові платформи, де можна почерпнути цікаве. Є учасниками різних профільних конференцій. Зараз співпрацюємо із Міжнародним медичним корпусом. Ми ж в свою чергу пропонуємо Міжнародному Медичному Корпусу  нові, цікаві та потрібні нам теми для навчань. Так,  медпрацівники пройшли навчальний 5-денний курс по грудного вигодовуванню, триває навчання для наших працівників за Програмою дій ВООЗ із подолання прогалин у сфері психічного здоров’я(mhGAP), де йдеться про надання допомоги людям, які звертаються з різними психологічними проблемами, ведення пацієнтів з психічними, неврологічними розладами. Заняття відбуваються двічі на тиждень з 18 до 21 години. І незважаючи на всю зайнятість працівників на роботі, особисті клопоти, 20 працівників опановують такий курс. Веду до того, що наші медпрацівники дійсно прагнуть навчатися, вдосконалюватися».

 Що ж до безпосередньої роботи КНП «ЦПМСД м. Стрия», то його працівники керуються основним принципом – «пацієнт передусім». Це проглядається ще ззовні. Облаштовані пандуси згідно з усіма нормами та вимогами, що забезпечує доступність медзакладу для всіх категорій населення. В коридорах відділень, окрім звичних означень кабінетів, встановлені таблички зі шрифтом Брайля для людей із вадами зору, облаштований санвузол для осіб з інвалідністю.

Враховуючи сьогоднішню ситуацію економії енергоресурсів, відділення КНП «ЦПМСД м. Стрия» працюють до 18.00 години. Однак у відділенні ЗПСМ № 1(вул. Охримовича, 6) для зручності пацієнтів до 20.00 години ведуть прийом пацієнтів чергові педіатр та сімейний лікар. Кабінет чергового лікаря працює і у вихідні дні з 9.00 до 15.00 години, де пацієнти можуть отримати первинну медичну допомогу.

Для огляду пацієнтів із респіраторними симптомами є кабінет інфекційного контролю, куди можна зайти пацієнту безпосередньо з вулиці, не контактуючи з іншими, скориставшись дзвінком виклику медпрацівника. Таке розташування кабінету цілком зрозуміле та виправдане.

«В Центрі працює колл-центр, де працівники впродовж дня (з 8.00 до 20.00 години) відповідають на дзвінки пацієнтів – здійснюють запис на прийом до лікаря, у випадку необхідності надають консультації. В кожному відділенні працює адміністратор, який надає необхідну пацієнтам інформацію та може здійснити запис на прийом до лікаря».

            КНП «ЦПМСД м. Стрия» активно проводить інформаційну профілактичну медико-санітарну роботу, а саме розробляє флаєри по кожному захворюванню, правилам роботи установи, графіку роботи лікарів, правилам запису на прийом до лікарів, тощо. Працівники Центру активно ознайомлюють пацієнтів з флаєрами. Також усю необхідну інформацію можна знайти на офіційній сторінці Центру у Facebook (stryicentr@ukr.net).

«З початку повномасштабної війни наш центр був визначений як заклад, що надає первинну медичну допомогу внутрішньо переміщеним особам (ВПО). Кожен з них, незалежно від того уклав декларацію з нашими лікарями, отримував необхідну медичну допомогу. Загалом до нас звернулося близько 5 тисяч ВПО, з них 95 відсотків отримали якраз первинну медичну допомогу. Ми отримали невелику гуманітарну допомогу – медикаменти, дитячі суміші. Все це розкладалося на полицях у процедурному кабінеті, фотографувалося, а світлини викладалися у Viber, де створена група для наших працівників. Таким чином кожен з лікарів знав, що є в наявності і пропонував пацієнтам. Кожен медик в процесі роботи надає психологічну допомогу пацієнтам, а при роботі з ВПО це особливо відчулось».

            Не можна обійти увагою і питання безпеки роботи працівників КНП «ЦПМСД м. Стрия», зрештою і пацієнтів. Встановлено відеонагляд, радше не для контролю роботи команд (лікар, медсестра), їх, до слова, 35, а для безпеки.

Згідно вимог сьогодення в Центрі облаштовані укриття зі всім  належним обладнанням, куди під час повітряної тривоги спускаються усі працівники та пацієнти задля безпеки.

«Якщо хочеш іти швидко, то йди один. Коли хочеш іти далеко, то йди з іншими» – це одне з основних кредо директора КНП «ЦПМСД м. Стрия» Іванни Салдан, яка зуміла об’єднати команду однодумців – працівників Центру, які крокують впевнено вперед та працюють задля успішної роботи установи та для висококваліфікованого надання первинної медичної допомоги населенню.

Незабаром знайомитимемося з командами КНП «ЦПМСД м. Стрия».

Любов Тиченко.

 

Проскануйте QR-код – перейдіть на сторінку КНП «ЦМСД м. Стрия» для більш детального ознайомлення з його роботою

 

Опубліковано у Актуальна тема, Випуск 37-38, Здоров'я. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *